Dokončené
80%

Objednávka online kurzu

ZÁKON O DPH

zákon o dph školenie

Vyplňte, prosím, pozorne svoje osobné údaje a potvrďte objednávku.


Čo je zahrnuté v cene:

Online video kurz Zákon o DPH

zákon o dph školenie
 • Licencia na jeden rok
  Video kurz budete mať prístupný celý jeden rok od zakúpenia
 • 28 video lekcií v celkovej dĺžke 1208 min.
 • Študijné materiály vo formáte PDF
 • Neobmedzené pozeranie
 • Vstup do EDU-LAND VIP ZÓNY na facebooku

Čo bude nasledovať po odoslaní Vašej objednávky?

 • Na Váš email Vám zašleme zálohovú faktúru
 • Ak ste si vybrali možnosť platby online platba kartou alebo online bankový prevod, budete presmerovaný na zabezpečenú stránku GoPay portálu alebo banky, kde vykonáte platbu. Po úspešnom zrealizovaní platby Vám odošleme na Váš email prístupový kód do platenej zóny a v druhom emaile Vám pošleme faktúru k objednávke.
  Video kurz máte hneď prístupný.
 • Ak ste si vybrali možnosť platby bankový prevod, do emailu Vám príde zálohová faktúra s údajmi na zaplatenie objednávky. Po prijatí Vašej platby Vám odošleme prístupový kód do platenej zóny a v druhom emaile Vám pošleme faktúru k objednávke.
  Video kurz bude prístupný až po prijatí Vašej platby (1-2 dni).

Potrebujete poradiť?

Tomáš Gazda
+421 903 770 687 office@eduland.sk

Referencie

Kurz moje očakávania nielen naplnil, ale kvalitné video školenia teraz považujem za najlepšiu formu vzdelávania pre zaneprázdnených ľudí. Pri sledovaní kurzu som sa cítila ako priamo v školiacej miestnosti. Interakciu s lektorom plne nahradí možnosť kedykoľvek si prehrať vybranú časť kurzu znova, príp. ešte raz...:) Keď volajú domáce povinnosti, kurz vypnem a pokračujem neskôr. A hlavne - video kurz je tak kvalitne pripravený, že som dostala odpovede na všetky moje otázky. Super!
PhDr. Martina Ondrovičováabsolventka video kurzu Zákon o DPH
Vďaka video kurzu Zákona o DPH som si našiel dobrú prácu a mám vždy poruke video, ktoré je môj pomocník v zákone a mám istotu, že účtujem správne. Teším sa z toho, ako dobre zarábam a mám aj dostatok voľného času. Ďakujem.
Róbert Jamrichabsolvent video kurzu Zákon o DPH
Som začínajúca účtovníčka. Keď som mala nejaký problém ohľadom DPH, musela som sa niekoho opýtať. Musela som vždy čakať na odpoveď. Teraz, po kurze, je to už pre mňa jednoduché. Mám všetky vedomosti, nebojím sa pokút, zbavila som sa strachu a mám pokoj v duši. Mojim klientom odpovedám sebaisto.
Lauraabsolventka video kurzu Zákon o DPH

Potrebujete pomoc?

Napíšte nám na office@eduland.sk alebo volajte na 0903 770 687.

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.