logo edu-land
zákon o dph kurz

REFERENCIE - HODNOTENIA

HODNOTENIA

Kurz mzdového účtovníctva naplnilo všetky moje očakávania. Lektorka mala príjemný prejav. V prvej časti kurzu sa lektorka venovala teórii a v druhej časti praktickej časti. Materiál ku kurzu bol užitočný, pomohol mi lepšiu pochopiť problematiku. Kurz odporúčam.
Simona LampertováAbsolventka video kurzu
Veľmi pekne ďakujem za skvelý kurz a pekne vysvetlené jednotlivé prípady. Bavilo ma to a aj vďaka Vám mám novú prácu:)
Andrea BacíkováAbsolventka video kurzu
Bola som veľmi spojná s kvalitou video- kurzov z pohľadu obsahu, informácií a aj kvalitou vysvetlenia keďže dobrých príkladov aj z reálneho života bolo veľa- to považujem asi za najväčšiu výhodu keďže potom sa to aj ľahšie pamätá. Ďalšou veľkou výhodou je to, že kurzy sú prostredníctvom videí takže ak som mala viac času počas dňa tak som si mohla pustiť aj viac videí. Bez váhania tento typ kurzu s radosťou odporúčam aj ďalším:)
Kláraabsolventka video kurzu
Veľká výhoda tohoto kurzu je časová flexibilita. Môžete sa učiť kedy vám vyhovuje a kdekoľvek chcete, či už cez mobil alebo počítač.
Natália Mayerováabsolventka video kurzu
Zrozumiteľne podaný výklad učiva, priložené materiály boli veľkou pomocou, pani lektorka vysvetľovala učivo pútavou formou.
Zuzana Ferková absolventka video kurzu
Zaujímavý spôsob ako sa priučiť a byť časovo nezávislý a možnosť si opakovane pustiť video, ktoré potrebujete ... (podvojné účtovníctvo)
Miroslav Imrichabsolvent video kurzu
Obsah a rozsah v kurze jednoduchého účtovníctva považujeme za vhodne zvolený a dáva dobrý prehľad v danej problematike ako aj poskytuje dobrý základ pre ďalšie štúdium.
Ing. Peter DzadíkVELOTERA
Hodnotenie video kurzu podvojného účtovníctva. Výborná prezentácia lektorky - prepojenie zákona s postupom a príkladom z praxe.
Eva ZamečníkováEBAKOL
V prvom rade by som Vám chcel poďakovať za super Video kurz Jednoduchého účtovníctva. Ja za seba môžem iba odporučiť mojim známym. Všetko bolo super vysvetlené a hneď pochopené :o) Určite si plánujem dokúpiť kurz Podvojného účtovníctva :o)
Andrej Hasoňabsolvent video kurzu
Dobrý deň. Veľmi kvalitný video kurz mzdového účtovníctva. Ing. Gazdová vysvetľuje zrozumiteľne, podrobne, skutočne. Odporúčam začiatočníkom. Získala som nové znalosti. Ďakujem, pani Gazdová.
Iryna Humeniukabsolventka video kurzu
Kurz podvojného účtovníctva bol zrozumiteľný a obsahoval naozaj veľké množstvo informácií ku každej časti účtovej osnovy. Pre mňa predstavovalo najväčšiu pridanú hodnotu, že lektorka použila mnoho príkladov z bežnej praxe. Získala som nové znalosti a cítim sa istejšia pri účtovaní. Ďakujem.
Andrea Dunajčanováabsolventka video kurzu
Videokurz podvojného účtovníctva hodnotím veľmi dobre. Pracujem ako mzdová účtovníčka a chcela som si rozšíriť znalosti aj z oblasti podvojného účtovníctva. Kurz je veľmi dobre spracovaný. Problematika je lektorkou podaná odborne a zrozumiteľne. Výhodou je, že sa kedykoľvek môžem vrátiť k jednotlivej téme a po absolvovaní sa hneď otestovať. Ďakujem za takúto možnosť vzdelávania sa. Prajem veľa spokojných klientov.
Beata Čižmárikováabsolventka video kurzu
Video kurz Podvojné účtovníctvo je najlepší spôsob ako názorne pochopiť princíp účtovania. Je spracovaný veľmi dobre a je doplnený príslušnými zákonmi. Veľkou výhodou je, že kedykoľvek sa k danej problematike môžme vrátiť a prehrať si to. V ponuke je viac video kurzov z oblasti účtovníctva za prijateľnú cenu, ktoré som si objednala. Chcem sa týmto zároveň poďakovať EDU-LAND spoločnosti za ich profesionálny prístup a ústretovosť na tomto jedinečnom projekte. Nič lepšie som na našom trhu zatiaľ nenašla. Vrelé odporúčam.
Ing. Anna Bzikováabsolventka video kurzu
Video kurz podvojné účtovníctvo je veľmi dobre spracovaný. Pani Gazdová vysvetľuje zrozumiteľne a jasne, jej vyučovací prístup hodnotím veľmi pozitívne. Výhodou kurzu je, že licencia platí rok takže aj začiatočník má naozaj čas sa účtovníctvo naučiť a môže si jednotlivé lekcie púšťať neobmedzene. Kurz odporúčam všetkým, ktorí majú záujem o účtovníctvo. Pani Gazdovej by som chcela touto formou zároveň poďakovať za nadobudnuté vedomosti.
Lenka MajerčinováTatraSoft Group s.r.o.
Video kurz Zákon o DPH som si v Edulande zakúpila s očakávaním zlepšenia sa v problematike DPH. Kurz moje očakávania nielen naplnil, ale kvalitné video školenia teraz považujem za najlepšiu formu vzdelávania pre zaneprázdnených ľudí. Pri sledovaní kurzu som sa cítila ako priamo v školiacej miestnosti. Interakciu s lektorom plne nahradí možnosť kedykoľvek si prehrať vybranú časť kurzu znova, príp. ešte raz...:) Keď volajú domáce povinnosti, kurz vypnem a pokračujem neskôr. A hlavne - video kurz je tak kvalitne pripravený, že som dostala odpovede na všetky moje otázky. Super!
PhDr. Martina OndrovičováPodnikateľka
Váš videokurz podvojného účtovníctva hodnotím maximálne pozitívne. Podľa môjho názoru je spracovaný naozaj profesionálne a zároveň zrozumiteľne. Touto cestou Vám chcem poďakovať za výborný nápad aj jeho realizáciu a prajem Vám veľa rovnako spokojných klientov, pre ktorých je táto možnosť vzdelávania tou najideálnejšou.
Ing. Marianna TomkováAbsolventka video kurzu
Som začínajúca účtovníčka. Keď som mala nejaký problém ohľadom DPH, musela som sa niekoho opýtať. Musela som vždy čakať na odpoveď. Teraz, po kurze, je to už pre mňa jednoduché. Mám všetky vedomosti, nebojím sa pokút, zbavila som sa strachu a mám pokoj v duši. Mojim klientom odpovedám sebaisto.
LauraPodnikateľka
Video kurz podvojného účtovníctva hodnotím veľmi pozitívne, po odbornej aj lektorskej stránke. Pomohol mi nielen si zopakovať podvojné účtovníctvo, ale získať aj prehľad o zmenách a následne si svoje vedomosti aj otestovať.
VeronikaAbsolventka video kurzu
Prihlásila som sa na dvojdňové školenie Zákona o DPH, ale nemohla som prísť najprv kvôli chorobe a potom kvôli práci. V EDU-LANDe mi ponúkli možnosť video školenia. Nebola som zástancom online vzdelávania, ale súhlasila som. Urobila som výborné rozhodnutie. V jednu sobotu ráno som si urobila raňajky do postele a začala pozerať video školenie. Bola som taká nadšená, že som p. Gazdovej v nedeľu po dopozeraní poslala mail, aby vedela, ako sa mi to páčilo. Po prvýkrát v živote som sa počas školenia mohla vyvaľovať v posteli a robiť si prestávky kedy som chcela a nebola som v časovom strese. Chcem sa týmto poďakovať aj za ten test v závere školenia. Je to môj veľký pomocník. Vrele odporúčam.
Iveta KramarováPodikateľka
S kurzom som bol spokojný. Jednotlivé témy boli veľmi dobre prednesené. Cez video kurz som si mohol podrobne robiť poznámky zo všetkých tém, aby som sa k nim mohol neskôr vrátiť.
IvanAbsolvent video kurzu
Video kurz Zákon o DPH hodnotím veľmi pozitívne, veľa som sa naučila.
MonikaAbsolventka video kurzu
Vďaka video kurzu Zákona o DPH som si našiel dobrú prácu a mám vždy poruke video, ktoré je môj pomocník v zákone a mám istotu, že účtujem správne. Teším sa z toho, ako dobre zarábam a mám aj dostatok voľného času. Ďakujem.
Róbert JamrichZamestnanec
Video kurz je naozaj skvelý nápad. Študovať môžem, keď mám čas, prípadne sa vrátiť k častiam, ktoré si chcem zopakovať. Ing. Gazdová vysvetľuje pomaly,podrobne, zrozumiteľne, skutočne tak, aby všetci pochopili.
JankaAbsolventka video kurzu
Dobrý deň, touto cestou som si dovolila vyjadriť sympatie Vám a Vášmu projektu video kurzu mzdového účtovníctva, ktorú som si zakúpila nakoľko som dlhšiu dobu nevedela nájsť vhodný spôsob ako začať s problematikou miezd a personalistiky ... nájsť ten správny začiatok, motiváciu a spôsob, ktorý by bol pre mňa užitočný, časovo flexibilný a finančne dostupný. Váš projekt je pre mňa zatiaľ jediný na trhu, ktorý som našla s tým, že sa problematike venuje od úplného začiatku, od teórie a príkladov až po samotnú prax. Zatiaľ som prešla len prvé lekcie z Vášho video kurzu, no už teraz viem, že spôsob, ktorým prednášate a vysvetľujete problematiku je zaujímavý, informácie podávate tou správnou formou, ktorú dopĺňajú Vami uvádzané praktické príklady. Teším sa na ďalšie lekcie video kurzu a určite budem sledovať ponuku ďalších a ďalších kurzov, pretože táto forma je predsa len v niečom iná a zaujímavejšia než ostatné videoškolenia o novelách a pod. kde lektori často krát veľmi monotónne podávajú svoj výklad bez toho, aby zapojili diváka. Človek sa cíti ako keby sledoval nejaký záznam z teoretického výkladu, zatiaľ čo u Vás má človek pocit ako na súkromnom školení. Ďakujem, že ste vytvorili túto možnosť vzdelávania a že ste vyplnili "dieru na trhu", kde mne osobne chýbal komplexný výklad problematiky od začiatku, pre tzv. laikov z oblasti miezd.
Ing. Zuzana MartinovičováChief accountant senior, A- Accounting Slovensko, s.r.o.
Chcela som si doplniť ekonomické znalosti a kúpila som si video kurz Zákon o účtovníctve. Prekonala som nedôveru k online vzdelávaniu a toto video školenie som si kúpila len preto, že viem, že lektorka p. Gazdová učí veľmi príjemnou a zábavnou formou. A bola som nadšená! Cítila som sa ako na skutočnom školení. Akoby som bola s lektorkou v jednej miestnosti a rozprávala to priamo mne. Pristihla som sa, že som dokonca odpovedala na jej otázky. Skrátka, úplne super. Živé, milé, dynamické. Pri mojich dvoch malých dcérkach som to zvládla za dva dni. Perfektná investícia. Objednávam ďalší kurz.
Veronika MéresováAdministratívna pracovníčka
Veľmi kvalitný video kurz podvojného účtovníctva. Je pre mňa oveľa lepšie, keď som sa mohol učiť vtedy, keď som mal práve čas, pretože bývam často časovo vyťažený. Páči sa mi, že informácie, ktoré som sa dozvedel, sú podložené zákonmi a opatreniami a nie „jedna pani povedala“. Za tú cenu sa mi to oplatilo. Odporúčam použiť slúchadlá - zvuk tak bol lepší.
Robo JamrichŠtudent
Video kurz podvojného účtovníctva mi dal viac informácií ako 3 roky účtovníctva na škole. Myslel som si, že učiť sa teóriu cez počítač je nepraktické, ale práve naopak. Nikto vás doma nevyrušuje (ak si dáte slúchadlá) a vy sledujete pani Gazdovú a zároveň zákony a sústredíte sa iba na to. Pomer cena a obsahová kvalita sú veľmi dobré. Odporúčam začiatočníkom aj pokročilým.
Alex GazdaPodnikateľ
Hodnotenie video kurzu jednoduchého účtovníctva. Ďakujem tímu z Edu-landu, že vytvoril videokurzy. Momentálne mi vyhovuje, že si môžem určovať čas a miesto. Mohla som byť plne sústredená, vedela som, že z \"prednášky\" mi nič neujde a viackrát si prehrať určité časti, alebo sa k nim vrátiť. Po skončení kurzu mi ostali študijné materiály s mojimi poznámkami zo sledovania videí. Možnosť telefonátu som nevyužila, ale je dobré vedieť, že ak sa vyskytnú počas štúdia nejasnosti, tak sa máte na koho obrátiť s otázkami.
Magdaléna MarekováAbsolventka video kurzu

NAŠI KLIENTI

Na tejto stránke uvádzame len právnické osoby. Ďakujeme všetkým, aj živnostníkom a ostatným fyzickým osobám, ktorí si vybrali naše video produkty.

2B TRANS, k.s.
4XL, s.r.o.
A.CH.UCTO s.r.o.
A@B CONSULTING s.r.o.
A-ACCOUNTING SLOVENSKO, s.r.o.
AALBATROS, s.r.o.
ABD s.r.o.
AC Consult, spo. S r.o.
ACCENTURE s.r.o.
ACCOUNTING & PROMOTIONS, s.r.o.
ACJ, s.r.o.
ADUCT s.r.o.
AF TRADE SLOVAKIA s.r.o.
AFINA s.r.o.
AFINCARE SLOVAKIA s.r.o.
AGRO - DRUŽSTVO TREBATICE
AGRODÖMÖTÖR s.r.o.
AGROTRADE GROUP spol. s r.o.
AJOMAS s.r.o.
ALBA MEDIA. Spol. s r.o.
ALCANZA, s.r.o.
ALDEMAR s.r.o.
ALEBA s.r.o.
ALEZZ s.r.o.
ALFA TRANS, s.r.o.
ALFACO s.r.o.
ALMYA, spol. s r.o.
ALVIZ s.r.o.
AMIRIA, s.r.o.
AMPAK s.r.o.
AMS TRADE SLOVAKIA s.r.o.
ANGLIČTINA DEŤOM, n.o.
AOKI SLOVAKIA s.r.o.
APEXA, s.r.o.
APPROACH, s.r.o.
AQUILEGIA
ArcelorMittal Tailored Blanks Senica , s.r.o.
ARKON, a.s.
ARMOSA s.r.o.
ARUZ s.r.o.
AS UNICOR s.r.o.
ASESORÍA ACCOUNTING, spol. s r.o.
ASIS GROUP, s.r.o.
ASOCIÁCIA POMOCI POSTIHNUTÝM - APPA
ASPIRO a.s.
ASSECO SOLUTIONS a.s.
ASTA-STAV s.r.o.
ASWA CONSULTING s.r.o.
ATIPIC s.r.o.
AUBRIETA, s.r.o.
AUDIT COMPANY SLOVAKIA, s.r.o.
AUTOTING s.r.o.
AVE SK ODPAD. HOSPODÁRSTVO s.r.o.
BAU FACH, s.r.o.
BBC consulting, s.r.o.
BECALEL, s.r.o.
BEKO SPÓLKA AKCYJNA, org.zložka
Beliso s.r.o.
BENETAX, s.r.o.
BENETIP SERVICES s.r.o.
BERKON s.r.o.
BFLEX s.r.o.
BHP Tatry, s.r.o.
BILFINGER SLOVENSKO s.r.o.
BIS SLOVENSKO s.r.o.
BMSOURCE s.r.o.
BOCAUTO s.r.o.
Bookman, s.r.o.
BOTHERM, s.r.o.
BSCI s.r.o.
BUILD SOLUTION spol. s r.o.
BUSINESS SUCCESS SLOVAKIA, s.r.o.
BYSTRIANSKY s.r.o.
CAFFÉ MONDO s.r.o.
CALCULON, s.r.o.
CARDBERG, s.r.o.
CARSTAR SERVICE, s.r.o.
Centureon, s.r.o.
CIRKEVNÁ ZŠ JÁNA KRSTITEĽA
CLÍVIA 123 s.r.o.
CM Slovakia spol. s r.o.
COMACC, s.r.o.
COMFORT OUT s.r.o.
COMPLETE CARE INVESTMENTS s.r.o.
CONSULTATIO, spol. s r.o. Bratislava
COOP Jednota Nové Zámky, s.d.
COR LEGAL, s.r.o.
CORNER SK spol. s r.o.
CORRAL TRADE s.r.o.
ČESMAD SLOVAKIA
DAGGY SK, s.r.o.
DANTEM SLOVENSKO s.r.o.
DARO SLOVAKIA, s.r.o.
DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska
DATALAN QUALITY INSTRUMENTS, s.r.o.
DAV ÚČTOVNÍCTVO s.r.o.
Dawn and Justice s.r.o.
DE GREGOR s.r.o.
DE MICLÉN, a.s.
DECUMO, s.r.o.
DELACON BIOTECHNIK SLOVENSKO, s.r.o.
DELF IN s.r.o.
Developium s. r. o.
DIGNITAS n.o.
DIGNUS s.r.o.
DISERTA, s.r.o.
DOBRÁ KLÍMA, s.r.o.
Dobrý produkt s.r.o.
DOMINO BJ spol. s r.o.
DONGWON SK, s.r.o.
DOPRAVNÁ SIGNALIZÁCIA SW a.s.
DUNCAR s.r.o.
DVIL s.r.o.
E V I P , s r.o.
ECONOMIC CONSULTING s.r.o.
EDM, s.r.o.
EK PROSPERITA, s.r.o.
EKA-Z, s.r.o.
EKOENERGO AUTOMATIZAČNÁ TECHNIKA s.r.o.
EKOMI s.r.o.
Ekonela s.r.o.
EKONOM OFFICE s.r.o.
EKONOMA
EKOSPLUS
ELAMI s.r.o.
ELANOR SLOVAKIA, spol. s r.o.
ELEKTROMONT TOPOLOČANY, s.r.o.
ELEKTRO-TOMAKO s.r.o.
ELFITTING s.r.o.
ELLMANSK, s.r.o.
ELPRO, s.r.o. 
EM Management s.r.o.
EMPATIC, spol. s r.o.
ENERGOMANN s.r.o.
ENERGOMANN s.r.o.
EOS KSI SLOVENSKO, s.r.o.
Estamp Slovakia s.r.o.
EUROHOUSE SLOVAKIA s.r.o.
Európska agentúra vzdelávania, n.o.
FINK TEC spol. s r.o.
FIRST CLASS FINANCE, s.r.o
FORMIT s.r.o.
Foxbau s.r.o.
FRANTIŠEK ŠADIBOL, spol. s r.o.
G.R.O. ECONOMY, s.r.o.
Galantéria Bella s.r.o.
GAMA.PD Pavlovce n.Uhom
GARGALLO s.r.o.
GELKAM, s.r.o.
GLOBAL WATER PARTNERSHIP CENTRAL AND EASTERN EUROPE
GLOBESY, s.r.o.
GREENS, s.r.o.
H&B GLOBAL, s.r.o.
HAAL, s.r.o.
HAKOS SPEDITION s.r.o.
HB Reavis Group s.r.o.
HE FINANCE s.r.o.
HELP MEDICAL SERVICES, s.r.o.
HELWITAX s.r.o.
HEVIX spol. s r.o.
HEXOTECH s.r.o.
HN ACCOUNTING, s.r.o.
HOLLEN s.r.o.
HR & ECONOMY SERVICES
HRADNÉ ÚDOLIE s.r.o.
HUDOBNÝ FOND
Humanitné združenie ľudské srdce
HYDROEKOL DOLNÝ KUBÍN, spol. s r.o.
CHEMKO, a.s. SLOVAKIA
CHSLOVAKIA, s.r.o.
INAMED s.r.o.
Independent Media Publishing, s. r. o.
INFRA SERVICES, a.s.
ING Business Shared Services B.V., organizačná zložka Bratislava
INGPROJ ATELIÉR, spol. s r.o.
INKA CONSULT, s.r.o.
INLOOP, s.r.o.
INŠTITÚT RODINNE TERAPIE A TERAPIE VZ.VÄZBY
INTERKONTO s.r.o.
IRON MOUNTAIN SLOVAKIA, s.r.o.
IZA STAVEBNINY s.r.o.
JAGURI, spol. s r.o.
JHS SLOVAKIA, s.r.o.
JMAC s.r.o.
JOHANES & PARTNER s.r.o.
JOMKO Computers, s.r.o.
JORUTH, s.r.o.
JUPKA s.r.o.
K KONTO s.r.o.
KB therm, spol. s r.o.
KNOWLEDGE MANAGEMENT s.r.o.
KOLLMANN spol. s r.o.
Kolo Gastro s.r.o.
KOMFORT, s.r.o.
KOVOMONT BM s.r.o.
KPMG SLOVENSKO ADVISORY, k.s.
KUBO MALINA INTERNATIONAL s.r.o.
Kuehne + Nagel, s.r.o.
Laborta s.r.o.
LEASEPLAN SLOVAKIA, s.r.o.
LEMANA SOLUTIONS, s.r.o.
LEWALL s.r.o.
LIGNUM MS, s.r.o.
LIMI-TRADE, s.r.o.
LK Trading s.r.o.
LKT s.r.o.
LMBB s.r.o.
LOVEL s.r.o.
LPR SERVIS, s.r.o.
LUNA plus partner, s.r.o.
LYBON s.r.o.
Lyoness Slovakia s.r.o.
M.Z.O., s.r.o.
MADAP s.r.o.
MAGURA GFK, s.r.o.
MACHINE DESIGNING s.r.o.
MAJAKOV s.r.o.
MAJETKOVÝ HOLDING, a.s.
MANRO s.r.o.
MAPAT s.r.o.
MAPETD s.r.o.
MARPEX s.r.o.
MARTAX, s.r.o.
Martin Anderson, s.r.o.
MARTIN DOME s.r.o.
MARTINUS, s.r.o.
MATICA SLOVENSKÁ
MA-XELA, s.r.o.
MAX-I s.r.o.
MAXIN´S QUALITY SERVICES, s.r.o.
MAZARS s.r.o.
MB ADVICE s.r.o.
MC-BAUCHEMIE, spol. s r.o.
MCC SERVICE, s.r.o.
Medecotransshop services s.r.o.
MEDIAPRINT-KAPA PRESSEGROSSO, a.s.
melon media s.r.o.
MENSA s.r.o.
MERIT Consulting s.r.o.
MESTER LAKE s.r.o.
Mestské lesy, s.r.o.
METACLIN s.r.o.
MHKM SKALICA, n.o.
MIMILUMO, spol. s r.o.
MINISTERSTVO VNÚTRA SR
MK-AUDIT, s.r.o.
M-L ACCOUNTANT, s.r.o.
MLK PROFI s.r.o.
MM-STROJSTAV s.r.o.
MOBEST, s.r.o.
MOVIN s.r.o.
MUDRC s.r.o.
MUEHLBAUER TECHNOLOGIES s.r.o.
MUFIS, s.r.o.
MULTI CZECH REPUBLIC s.r.o.
MULTIMONTÁŽE, s.r.o.
MVOSERVIS, s.r.o.
MYSTIQUE s.r.o.
N & LD MEDIA s.r.o.
Nadácia Pontis
NAJVYŠŠÍ KONTROLNÝ ÚRAD SR
NEO SK s.r.o.
NESPA ACCOUNTING & CONSULTING, s.r.o.
NEVILLEWEB s.r.o.
NORDERP, a.s.
NPF, s. r. o.
NUBIA, s.r.o.
NUOVA s.r.o.
Octogon Trader s.r.o.
Optifin Invest s.r.o.
OPTISMART s.r.o.
Oracle Slovensko spol. s r.o.
OSKAR CONSULTING, s.r.o.
PARTIZÁNSKE BUILDING COMPONENT-SK, s.r.o.
PAYOUT, s.r.o.
PEBA SECURITY, s.r.o.
PEDA s.r.o.
Pegis s.r.o.
PekaStroj s.r.o.
Pergolari s.r.o.
PHA SLOVAKIA s.r.o.
Phoenix Contact s.r.o.
Pientraspol s.r.o.
PMP MONTEX s.r.o.
Pneavy s.r.o.
Poľnohospodárske družstvo Ďumbier
PORFIX - pórobetón, a.s.
PORTOUR-CK s.r.o.
PRIMA POPRAD, s.r.o.
PROCOM MT, s.r.o.
PROPART, s.r.o.
PROPLUSCO Services spol.
ProTel Bratislava s.r.o.
PROTI PRÚDU o.z.
Provident Financial, s.r.o.
PURGAT 01 s.r.o.
Putz - Max s.r.o.
QTAX s.r.o.
QUEMAR s.r.o. (ČR)
R.N.-ELEKTRO
RAJNA ELEKTRIK s.r.o.
RanDon, s.r.o.
REKOMPLETT s.r.o.
REMO spol. s r.o.
REMY COINTREAU SLOVAKIA, s.r.o.
RENATA SCHÄTZEL, spol. s r.o.
RENOMIA, a.s.
RIVERCOM s.r.o.
ROKYTRANS-SK s.r.o.
RUGER DE, s.r.o.
Sabre, s.r.o.
SADLON TECHNOLOGIES s.r.o.
SALAMNDER TJS, s.r.o.
SAMONI, s.r.o.
SAS SLOVAKIA s.r.o.
SC CORP, s.r.o.
SD Team s. r. o.
SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.
SecurStar Slovakia s.r.o
SEEDSTAR spol. s r.o.
SENIRES, n.o.
SENSUS SLOVENSKO a.s.
Service Realization s.r.o.
SEW-EURODRIVE SK s.r.o.
SHERLOCK, s.r.o.
SIGNET, spol. s r.o.
SILIN s.r.o.
SKAR COMPANY s.r.o.
SLOVAKIA TREND EXPORT-IMPORT S.R.O.
SLOVEN.AKADEMICKÁ ASOCIÁCIA PRE MEDZ.SPOLUPRÁCU
SLOVENSKÁ ASOC.ŠPORTU NA ŠKOLÁCH o.z.
SLOVENSKÁ INVESTIČNÁ A REALITNÁ SPOL., a.s.
Slovenská poradenská spoločnosť, a.s.
SLOVENSKÝ PARALYMPIJSKÝ VÝBOR
Slovenský zväz pre chladiacu a klim.techniku
SLOVRESTAV, spol. s r.o.
SLOVSHORE s.r.o.
SlovTan Contract Tannery spol. s r.o.
SMOLKO DESIGN s.r.o.
SOLAX RP s.r.o.
SOLUTIONS LINE s.r.o.
SPEKTRUM K, spol. s r.o.
Spoločnosť kredit s.r.o.
SPRING PUBLISH, s.r.o.
SRPKB, o.z.
STAS, s.r.o.
STAVEBNÝ CENÁR, s.r.o.
Stavvin spol. s r.o.
STEFE ECB, s.r.o.
STOLGARD s.r.o.
STOLY s.r.o.
STREEM s. r. o.
STREŠNÉ CENTRUM TRENČÍN, s.r.o.
SÚKROMNÁ OBCHODNÁ AKADÉMIA
Sun Seers, s.r.o.
SURTON s.r.o.
SWISS AQUA TECHNOLOGIES SK, s.r.o.
SZILCAR PARTNERS s.r.o.
ŠELLI s.r.o.
ŠEPEX s.r.o.
Šips Staving s.r.o.
TAEDIUM s.r.o.
TATRA BANKA a.s.
Tatranské čokolády s.r.o
TATRASOFT GROUP s.r.o.
TaxWise s.r.o.
TCP-Technology MAS, s. r.o.
TEMPEST a.s.
Three Ducks s.r.o.
TIMECON s.r.o.
TINIMEX s.r.o., ČR
TOPELEKTRO s.r.o.
TOPOBAL s r.o.
TOPSTAV M+M, s.r.o.
TOP-ÚČTOVNÁ, s.r.o.
TORSON, spol. s r.o.
TOURLINE, s.r.o.
TRANSLATIO, s.r.o.
TRANSPETROL, a.s.
Trend Technologies Slovakia s.r.o.
TRENKWALDER, a.s.
TREXIMA BRATISLAVA, spol. s r.o.
TRUST PAY, a.s.
TUV SUD SLOVAKIA s.r.o.
ÚČTOVNÍCTVO PARTIZÁNSKE, s.r.o.
U-MAX, spol. s r.o.
UNIQA POISŤOVŇA, a.s.
ÚSTREDIE DIAKONIE RKC NA SLOVENSKU
VALDEC - SSC spol. s r.o
VALIŠ LEGAL, s.r.o.
VERACONS s.r.o.
VINICON, s.r.o.
VINO SARDO s.r.o.
VIOLETZONE s.r.o.
VK GROUP, s.r.o.
VOVA s.r.o.
VÚEZ, a.s.
WEST CLUB, s.r.o.
Widem SK s.r.o.
WILLOWSOFT s.r.o.
WITTO, s.r.o.
WMW, s.r.o.
WWF DANUBE-CARPATHIAN PROGRAMME
X CORP s.r.o.
YORD s.r.o.
ZÁHRADNÍCTVO EMMA s.r.o.
Základná umelecká škola
ZASTROVA, a.s.
ZDRUŽENIE OBCÍ- MIKROREGIÓN BOŠÁČKA
ZMOP s.r.o.
Z-NAK, s.r.o.
ZŠ s materskou školou
ZVSL RADOSTKA
ZYRON s.r.o.
ŽELPO s.r.o.