logo edu-land
zákon o dph kurz
online účtovné kurzy

Vzdelávanie online – keď si dokážete poradiť i napriek obmedzeniam

Koronavírus zasiahol do života nás všetkých. Z jedného dňa na druhý sa mnohé zmenilo a návrat do pôvodných koľají je odložený na neurčito. Rôzne formy vzdelávania však umožňujú načerpať nové vedomosti i napriek obmedzeniam, ktoré všade vládnu. Účtovné video kurzy vám pomôžu získať znalosti a cítiť sa istejšie v oblastiach, v ktorých ste sa možno doteraz neorientovali alebo ste potrebovali zdokonaliť. Každý z kurzov je nahraný vopred, takže čas na vzdelávanie si určíte podľa svojich individuálnych možností. Jediné, čo potrebujete, je prístup k internetu a chuť zvládať nové výzvy.

Prečo sa oplatí dať šancu vzdelávaniu online?

Učenie nových vecí je nekonečný proces. Hneď, ako zvládnete a dosiahnete jeden cieľ, objaví sa pred vami ďalší, ktorý túžite pokoriť. Častou nevýhodou, ktorú však vzdelávanie popri plnohodnotnej práci predstavovalo, bola časová náročnosť a potreba dochádzať na jednotlivé prednášky a lekcie. Je mimoriadne náročné vytvoriť časový harmonogram, ktorý by vám za každých okolností vyhovoval a nikdy sa s ničím nekrížil. Naše kurzy sú však postavené na inom princípe.

Veríme, že nové veci a informácie môžete načerpať i v pohodlí svojho domova alebo v kancelárii. Kedykoľvek budete mať chvíľu čas, môžete sa vrátiť k videám, pozrieť si nové a nájsť všetko, čo potrebujete. Naše kurzy vás neviažu na konkrétny čas a dokonca ani na konkrétny mesiac. Po zakúpení licencie na kurzy máte celý rok na to, aby ste ich mohli prechádzať v ľubovoľnom poradí, vracať sa k nim a hľadať informácie, ktoré potrebujete.

video kurzy účtovníctva

Kurzy máte vždy k dispozícii

Je len na vás, kedy si nájdete na ne čas. Pripojenie k internetu vám zaručí, že kurzy môžete sledovať na svojom inteligentnom telefóne, tablete alebo počítači. Nestíhate si pozrieť celý kurz, pretože máte k dispozícii len pár minút? Absolútne nič sa nedeje, vždy sa môžete vrátiť k všetkému, čo vás zaujíma a čomu ste neporozumeli.

Chápeme, že sa vždy všetko nemusí podariť na prvýkrát. Niektoré lekcie si vyžadujú viac času a pozornosti, alebo sa k nim jednoducho potrebujete po určitom čase vrátiť. To všetko máte samozrejme počas video kurzov na dosah. Výhodou je, že sa môžete spojiť s lektorkou, ktorá vám pomôže posunúť sa vpred. Vždy, keď budete mať pocit, že niečo nezvládate alebo sa vám nepodarilo dostatočne si osvojiť danú tému, neváhajte kontaktovať lektorku. Lektorka vám vždy rada poradí. Niekedy pomôže nadhľad a odstup, niekedy zas pomáha zvoliť iný uhol pohľadu na tému. Obráťte sa na nás a spoločne zvládneme celú tému tak, aby vám už nikdy nerobila vrásky.

Praktický študijný materiál, ku ktorému sa vždy môžete vrátiť

Existuje mnoho študijných typov. Niekomu viac vyhovuje veci pozerať, iný dáva prednosť praktickému cvičeniu alebo čítaniu. Chápeme vaše individuálne potreby. Ku každému video kurzu  máte k dispozícii študijný materiál vo formáte PDF, ktorý si môžete stiahnuť, otvoriť v novom okne alebo vytlačiť.

Online vzdelávanie prostredníctvom video kurzov vám umožní pustiť sa do práce, keď vám to bude vyhovovať. Záleží len na vás – dávate prednosť učeniu v ranných hodinách, alebo si nájdete pár hodín pre seba večer? Veríme, že s našimi video kurzami sa posuniete na úplne novú úroveň. Nie ste v tom osamote – naša skúsená lektorka je vám vždy k dispozícii, keď budete mať pocit, že tápete v zložitom svete účtovníctva. Vzdelanie nielen v čase koronakrízy máte na dosah.

Osvedčenie o absolvovaní video kurzu

Ak sa rozhodnete, že by ste po absolvovaní video kurzu chceli mať doklad, nie je to žiadny problém. Po väčšine video kurzov máte možnosť absolvovať online testy, je to dobrovoľné. Pri úspešnosti nad 50% vám Osvedčenie vydáme v PDF formáte a zašleme na vami uvedenú emailovú adresu.

Máte otázky?

Nenašli ste odpoveď na svoje otázky? Kontaktujte nás, radi vám ich zodpovieme.

5/5 - (8 votes)
edu-land
Zlepšite svoje účtovnícke zručnosti a získajte konkurenčnú výhodu na trhu práce s našimi online účtovnými video kurzami! S našou licenciou na jeden rok máte neobmedzený prístup ku všetkým kurzom a materiálom, ktoré Vám pomôžu stať sa odborníkom v účtovníctve. Dostupné online 24/7.

AKCIA

kurzy účtovníctva

ÚČTOVNÉ VIDEO KURZY