logo edu-land
akcia kurzy účtovníctva
kurzy účtovníctva

Vyhlásenie k súčasnému stavu

Na základe mimoriadnej situácie ohľadne COVID19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky sme zatvorili našu kanceláriu. Neorganizujeme žiadne školenia, kurzy, poradenstvo a iné služby s priamym kontaktom.

Naše služby online video kurzy a video školenia sú dostupné 24 hodín.

Technická podpora:

Mobil: +421 903 770 687 | Email: office@eduland.sk

Sme Vám k dispozícii:
Po – Pi od 9.00 do 20.00 hod
So – Ne od 10.00 do 16.00 hod

Chceme vám pomôcť prekonať toto ťažké obdobie, ktoré nás všetkých zastihlo. Preto sme naše kurzy dali do akcie a nie naopak, ako to robia niektorí pofidérni obchodníci. Chceme aspoň takouto formou aj my pomôcť, aby ste sa mohli doma vzdelávať. Všetky video kurzy sú online a jediné, čo potrebujete, je internet. Akcia platí tri týždne, ale ak by mimoriadna situácia ešte pretvávala, tak túto akciu ešte predĺžime. Sme v tom spolu. Buďte zodpovední a buďte doma.  My sme.


Kancelária je zatvorená do odvolania.

Prajeme vám pevné zdravie

Tomáš Gazda
konateľ EDU-LAND s.r.o.

Rate this post
edu-land
Zlepšite svoje účtovnícke zručnosti a získajte konkurenčnú výhodu na trhu práce s našimi online účtovnými video kurzami! S našou licenciou na jeden rok máte neobmedzený prístup ku všetkým kurzom a materiálom, ktoré Vám pomôžu stať sa odborníkom v účtovníctve. Dostupné online 24/7.

Zákon o DPH

video kurz zákon o dph

VIDEOKURZ

Tento kurz vám ponúka najnovšie informácie a praktické príklady podľa aktuálneho zákona o DPH. Pomôže vám pochopiť, ako správne postupovať v oblasti dane z pridanej hodnoty a úspešne sa v ňom orientovať.